Moet ik bezoekers toestemming vragen voordat ik Leadinfo mag gebruiken?

Nee. Je hoeft geen toestemming te vragen om Leadinfo te gebruiken.

Toestemming is onder de AVG niet altijd vereist. Een andere grondslag uit de AVG is het “eigen gerechtvaardigd belang” (artikel 6 sub f AVG). Hierbij mag je zonder toestemming met persoonsgegevens werken mits dit een duidelijk belang dient en je rekening houdt met de privacy.

Marketing en analytics gelden als een duidelijk legitiem belang, en Leadinfo gebruikt slechts zeer beperkt persoonsgegevens. Daarmee is adequaat rekening gehouden met de privacy.